Type Here to Get Search Results !

SİBER GÜÇ - Siber Güvenlik Çalıştayı

TÜBİTAK Marmara Teknokent ve MÜSİAD Dijital Dönüşüm Sektör Kurulu koordinatörlüğünde 8 Haziran 2022 Çarşamba günü saat 08:00 – 16:00 saatleri aralığında “Siber Güç Türkiye” etkinliği gerçekleştirilecektir.

Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi, SSB Siber Güvenlik Kümelenmesi, TÜBİTAK BİLGEM Siber Güvenlik Enstitüsü, MÜSİAD Dijital Dönüşüm Sektör Kurulu, TÜBİTAK Marmara Teknokent, İstanbul Sanayi Odası, Kocaeli Sanayi Odası, SAHA İstanbul ve Yıldız Teknopark kurumlarının paydaşlık yapacağı bu etkinlik; siber güvenlik sektöründe faaliyet gösteren kamu, üniversite, STK, yatırımcıların ve özel sektör işletmelerinin, proje ortaklığı, şirket ortaklığı ve yatırım hedefleriyle bir araya gelmesi ve sektörümüz için değer kazandırmak amaçlanmıştır. Etkinlik sonucunda yatırım bekleyen projelerin hayat geçmesi, büyümesi, yaygınlaşması amaçlanmaktadır.

Etkinlikte, şirketlerin iş birliğini arttırma ve iş geliştirme süreçlerinin yönetilebilmesi için özel etkileşim alanları oluşturulacak, siber güvenlik firmalarının projelerini sunabileceği özel buluşma alanları sağlanacaktır. Projesini geliştirmek isteyen, proje ortaklığı, şirket ortaklığı ve diğer birçok fırsatı yakalamak isteyen tüm siber güvenlik firmaları etkinliğe davetlidir.

Katılım tüm kurum / kişilere açık ve ücretsizdir. Etkinliğe girişimci, firma veya yatırımcı olarak katılım sağlamak isteyenler www.sibergucturkiye.org linkinden kayıt oluşturarak sunum dosyalarını yükleyebilirler. Sunum formatı uygun olan firmalara sunum yapma imkanı ve buluşma standı imkanı verilecektir.
Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.